karnaval-yiyeckekler

 

Popcorn Makinası Kiralama

Günümüzde patlamış mısır ikramı sokaklarımızın ya da organizasyonlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Sokaklarımızda çocukların etrafını çevreleyerek satışını yapmaya çalışan patlamış mısır satıcıları geleneklerimizi korumanın yanı sıra hatıralarımızı da canlandırarak geçmişimize doğru bir yolculuk yapma imkanı sağlar. Bütün yaş gruplarının eğlencesi olan bu lezzet için ihtiyacınız olan popcorn makinası kiralama ya da patlamış mısır arabası kiralama hizmeti sağlık Bakanlığı’nın denetimindeki TSE ve ISO Belgeli ürünler ile birlikte tarafımızdan sağlanmaktadır.

 

Popcorn Makinası Kiralama Hizmeti Özellikleri

1 – Patlamış mısır araçlarımız gaz ve elektrikle çalışmaktadır.

2 – Programınız öncesinde belirtilen saatte kostümlü kıyafeti ile gelen ve hijyenik çalışan ustalarımız firmamızca görevlendirilmektedir.

3 – Pop corn arabalarımız bizzat nakliye firmamız tarafından istediğiniz adrese ulaştırılmaktadır.

4 – Servis paketlerimiz istekleriniz doğrultusunda (logo, büyüklük, miktar vb.) hazırlanmaktadır.

Her türlü eğlence, açılışlar, şenlikler özel gün ve geceleriniz de, dışarıdaki doğum günü organizasyonlarınızda, özellikle sünnet düğünü organizasyonlarınızda hem mükemmel bir lezzet hem de nostaljik bir görsel show katmak istiyorsanız ihtiyacınız olan popcorn makinası kiralama hizmeti maksimum memnuniyetizi sağlayacak şekilde tarafımızdan sağlanmaktadır.

 

Sokak satışlarınıza veya organizasyonlarınıza ayrı bir renk katacak olan patlamış mısır ikram hizmeti için gerekli arabaları en uygun fiyat ile hizmetinize sunmaktayız. Popcorn makinası kiralama ya da patlamış mısır arabası kiralama hizmeti için firmamızdan fiyat almadan organizasyonunuza başlamayın.

Etkinlik ve organizasyonlarınız patlamış mısır, popcorn dağıtımı ile daha neşeli bir hal alıyor.
Popcorn yani patlamış mısır arabası: Popcorn makinesi ile elde edilen patlamış mısırlar popcorn kutularına doldurulup, çocuk ve yetişkin isteyen herkese kostümlü elemanımız tarafından ikram edilmektedir.

Popcorn Arabası yaklaşık olarak 50 Kg ağırlığında olup 1,5 metrekare alan kaplamaktadır. Popcorn makinesi kiralama hizmeti alan müşterilerimizın kiraladığı mekanına ücetsiz nakliye hizmetimiz mevcuttur.

[contact-form-7 id=”16347″]