DSC02457

Organizasyonlarınızın daha renkli ve eğlenceli bir hale bürünmesini sağlamak için şişme oyun parklarına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Eğlencelerinizin tam manasıyla “eğlenceli” olmasını istiyorsanız şişme oyun parklarını denemelisiniz. Nilüfer Organizasyon şişme oyun parkları kiralamasında pratik, ekonomik ve en önemlisi güvenli bir çözüm sunar. Güvenlik bizim için önceliklidir. Şişme oyun parklarının başında aktivite süresi boyunca şişme oyun parkının idaresi ve güvenliğinden sorumlu bir animatör eleman bulunur. Başlıca oyun ekipmanlarımız ise şunlardır ;

Canlı Langırt
Şişme top havuzu
Şişme zıpzıp
Top Havuzu
Şut Becerisi
Rodeo
Dev dart
Trambolin
Gladyatör
Süper jumper
Sumo Güreşi
Tırmanma Piramidi
Piknik organizasyonları için şişme oyun parkları: Pikniğin yapılacağı alandaki uygun yerlere şişme oyun parkı kurulur. Her oyun parkının başında oyun parklarının idaresinden sorumlu bir eleman bulunur.
Parti, eğlence, sünnet düğünü ve çeşitli etkinlikler için şişme oyun parkı kiralama: Etkinlik alanında müsait bölümlere şişme oyun parkları kurulur. Her oyun parkının başında parkın idaresi ve güvenlğinden sorumlu bir eleman bulunur. Şişme oyun parklarının kiralama fiyatlarına, nakliye ve hammaliye gibi unsurlar dahil değildir.