20112011992

Nilüfer Organizasyon olarak size, özel günlerinizi daha eğlenceli ve fonksiyonel hale getirmek için pratik, ekonomik ve görkemli bir organizasyon hizmeti sunuyoruz. Parti organizasyonları ve eğlence organizasyonları için sizlere süsleme, gösteri, ekip-ekipman temini hizmetleri sunuyoruz. Yılbaşı partisi organizasyonları, Yaza merhaba partileri organizasyonları, Veda partisi ve ya veda yemeği organizsyonları vb. parti organizasyonları için ekipman temini, yılbaşı konseptli süslemeler, gösteri ve eğlence hizmetleri. Restorant, balo salonları , eğlence mekanları ve hatta şirketler için ofis katlarında düzenlenen yılbaşı partileri kapsamında verdiğimiz hizmetleri özet olarak şu şekilde sıralanır. Koteyl masası temini ve süslemesi, bar tabureleri, Ses sistemi kurulumu ve DJ, yılbaşı konseptine uygun parti süslemeleri, yılbaşı gecesi süslemeleri, masa sandalye süslemeleri, sihirbaz gösterileri, palyaço ve noel baba temini. Ayrıca özel günlerinizde kostümlü ekip arkadaşlarımız aracılığıyla sevdiklerinize ulaştırılması için sürpriz hediye servisleri hizmeti sağlıyoruz. Parti, eğlence ve özel gün organizasyon hizmetlerimizin bazılarını ise şöyle sıralayabiliriz:

Eğlence ekipmanları: DJ Hizmeti ve ses düzeni kurulumu, şişme oyun parkları, kokteyl masaları, pinyatalar, karnaval yiyecekler.
Eğlence organizasyonları: Çeşitli eğlence etkinlikleri, doğum günü eğlenceleri, piknik eğlenceleri, sünnet eğlenceleri, palyaço animasyonları, dans grupları, eğlence gösterileri, sihirbaz gösterileri, akrobasi grupları, tiyatro gösterileri, kukla gösterileri, karaoke hizmeti.
Parti organizasyonları: Doğum günü partileri, yetişkin ve çocuklar için doğum günü partisi organizasyonları. Parti süsleme malzemeleri ve doğum günü partisi süsleri.
Sürpriz evlenme teklifi organizasyonları.
Sürpriz doğum günü partileri.
Yıl dönümü kutlamaları.
Sürpriz doğum günü kutlamaları.
Yeni yıl kutlamaları ve Noel Baba servisi.
Piknik Organizasyonları: Piknik organizasyonları için piknik eğlenceleri oyun parkları, süsleme, gösteri hizmetleri ve lojistik destek.
Parti ve eğlence organizasyonları.
Temel atma törenleri.
Gemi indirme törenleri.
Yılbaşı partileri.
Birbirinden eğlenceli küçük büyük herkesin ilgisini çeken şişme oyun alanları.
Sevgililer günü hediye servisi ve süsleme hizmetleri.
Parti ve eğlence organizasyonu nasıl yapılır? Nelere dikkat etmeli ve neler yapmalı? Parti, eğlence ve özel gün organizasyonları için pratik ve faydalı bilgiler: Böyle özel gün organizasyonlarının planlanan şekilde ve umulandan daha güzel olması için hizmet alınan firmanın, şirketlerin ve organizasyonun yapılacağı mekanın özenle seçilmesi gerekmektedir.
Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.