Organizasyon Mekanları: Anlaşmalı olduğumuz İstanbul ‘un organizasyon mekanları, müşterilerimize özel indirimlerle hizmetinizde. Düğün mekanları, Sünnet düğünü mekanları, Kır düğünü mekanları, Toplantı yerleri, Piknik yeri, Piknik alanları, İstanbul’daki piknik alanları, Düğün organizasyonu mekanları, Sünnet düğünü organizasyonu mekanları, Fuar alanı, Düğün yerleri, Piknik yerleri, Sünnet düğünü yerleri, İftar yemeği yerleri, Doğum günü partisi yerleri, Kongre ve organizasyon mekanları. İstanbuldaki anlaşmalı düğün mekanları. İstanbul ‘da Anadolu yakası ve Avrupa yakasında hizmet veren organizasyon firmaları arasındaki seçenek çeşitliliği, kalite ve fiyat farkını görmek için lütfen bizimle irtibata geçin.

Organizasyon, süsleme ve kiralama hizmetlerimiz, İstanbulun Anadolu yakası ve Avrupa yakası başta olmak üzere, tüm ilçeleri için geçerlidir. İstanbul içi ve İstanbul dışı belirleyeceğiniz ve ya tavsiye edeceğimiz organizasyon mekanları şirketimiz tarafından organizasyona hazır hale getirilir. İstanbul’da organizasyon malzemeleri ve masa sandalye kiralama, ekipman kiralama, süsleme ve organizasyon hizmeti verdiğimiz başlıca ilçeler Bağcılar, Bakırköy, Avcılar, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Silivri, Şişli, Sarıyer, Beşiktaş, Beyoğlu, Zeytinburnu, Güngören, Esenler, Ümraniye, Fatih, Gaziosmanpaşa, Üsküdar, Maltepe, Çekmeköy, Beykoz, Tuzla, Kadıköy, Küçükçekmece, Şile, Ömerli, Kağıthane, Kemerburgaz, Kartal, Pendik, Sarıgazi, Bahçelievler, diğer tüm semtler. Ayrıca İstanbul civarı iller (Tekirdağ, Çorlu, Edirne, Kırklareli, İzmit, Kocaeli, Sakarya, Adapazarı, Bolu, Düzce, Ankara, Yalova vs) için malzeme kiralama, organizasyon, süsleme ve gösteri hizmetlerimiz ve fiyatlarımız geçerlidir. Düğün malzemeleri kiralama ve organizasyon ekipmanlarının İstanbul ve civar illerdeki organizasyon mekanlarına kiralanması. Sizlerde düğün, açılış, sünnet düğünü, doğum günü partisi, kokteyl, mezuniyet ve tüm organizasyonlar için malzeme kiralama, organizasyon ve süsleme ihtiyacı içindeyseniz organizasyonlar için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size temin edebiliriz. Organizasyon mekanları, süsleme, organizasyon ve malzemeleri kiralama hizmeti için lütfen bize ulaşın.

Anlaşmalı Mekanlarımızı Şöyle sıralayabiliriz;
– Çavuşbaşı Kasrı: Düğün organizasyonları, Sünnet düğünü organizasyonları, İftar yemeği organizasyonları için Beykoz sırtlarında sakin, manzaralı, nezih bir mekan.

– Lal Restaurant: Düğün, Sünnet ve Davet organizasyonları için Büyükçekmece Gürpınar sahilinde kır düğünü organizasyonları için uygun nezih bir mekan.

– Pinhan Restaurant: Küçükyalı sahilde Düğün, Davet, İftar yemeği organizasyonları için şık ve nezih bir mekan.

– Nossa Costa: Bakırköy Ataköy Marinada, 360 derece denizi arka planınıza alabileceğiniz düğün, sünnet, davet ve özel eğlenceleriniz için manzaralı, nezih bir mekan.

– Paşaköşkü Et Lokantası: Karayolları Mahallesi Avrupa Tem Konutları bitişiğinde, leziz ikramları ile misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz ferah ve leziz bir düğün organizasyonu mekanı.

$40
Nullam rutrum velit

$23
Tristique senectus

$15
Amet null vitae ante

$30
Lorem ipsum dolor

$27
Pellentesque lorem tristique

$20
Curabitur quis rhoncus

$12
Maecenas sit amet