açılış organizasyonu

 

Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu yeni bir iş yeri açan firma sahibinin prestiji açısından son derece önemli bir konudur. İlk defa hizmete girecek olan yerin tanıtımının kusursuz olması ve insanları etkilemesi gerekir. Açılış organizasyonu düzenleyecek iş yerinin organizasyon konusunda bilgi sahibi olması gerekir ki alacağı hizmetten memnun kalsın. Şimdi sizlere açılış organizasyonu hakkında biraz bilgi verelim.

Açılış Organizasyonu Nedir ve İş Yeri İçin Önemi Ne Derecedir?

Yeni faaliyete girecek bir iş yeri için amaç müşterilerine kendini iyi tanıtmak, kalıcı bir müşteri potansiyeli elde etmektir. Bunun için yapmanız gereken tek şey kurmuş olduğunuz iş yerinizin tanıtımını emin ellere bırakmak.

İş Yeri Tanıtımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Yeni bir iş yeri sahibisiniz ve heyecanınız dorukta açılış yapacağınız gününde dört dörtlük olmasını istiyorsunuz. Açılış organizasyonu olarak ta aklınızda net fikirler yoksa size çok daha yardımcı olacak hizmetlerimize bakmanızı tavsiye ederiz.

İş yeriniz yeni olacağından dikkat çekici açılış organizasyonu sizin için ideal olacaktır.

Açılışta kullanılan bazı konseptler ise şöyledir;

Kokteyli Açılış Organizasyonu, açılış organizasyonunda kokteyl için servis elemanları, birbirinden lezzetli ikramlıklar, kokteyl için gerekli olan ortam hazırlanmasında kullanılan malzemeler firmamız tarafından temin edilir. Süslemeli-Gösterişli Açılış Organizasyonu, bu organizasyon da ise iş yerinizin süslemeleri firmamız tarafından itinayla yapılır. İş yeri mekan önüne çeşitli temalar ile ikramlık küçük masalar ya da kültürümüz de yer alan yiyeceklerden misafirlerinize sunarız.

 

           Açılış organizasyonu denilince elbette olmazsa olmazların başında palyaço gelmektedir. İnsanların dikkatini çekme konusunda palyaçolu bir organizasyon her zaman başarılı bir geri dönüş sağlamıştır müşterilerimize. Yeni açtığınız iş yerinizin en güzel şekilde tanıtılmasını ve marka olarak düşünüldüğünde ilk akla gelenlerden olmak istiyorsanız, sektörün önde gelen bir açılış organizasyonu hizmetin de doğru adrestesiniz.

 

Açılış Organizasyonu Fiyatları

Açılış organizasyonları için birbirinden farklı ve kusursuz hizmet seçeneği sunmaktayız. Renkli ve farklı çeşitlerde balon süsleme, açılış malzemeleri temin edebilme, masa ve sandalye süsleme, etkinlik için ihtiyaç duyulan tüm gerekli opsiyonları yaratabilme imkânı sunmaktayız. Açılış organizasyonu fiyatlarıuygunluk açısından çeşitli paket ve seçenek sunum imkânı sunmaktayız.

Farklı kokteyl organizasyonları için, servis personelleri, birbirinden farklı çeşitli ikramlar, gerekli bütün ekipmanlar sağlanmaktadır. Açılış organizasyonu tanıtım hizmetleri, farklı animasyon görüntüleri ile oluşturulacak paket içeriğine göre fiyat farklılığı oluşturmaktadır. Açılış organizasyonu detayları; Mekân süsleme ve gerekli alt yapının oluşturulmasını sağlamak mümkün olmaktadır. Palyaço, ses sistemi, dj ve anons ekipmanları içerikli paketlerin fiyatları ile tercihe göre standart paketlerin açılış organizasyonu fiyatları değişiklik göstermektedir.

 

Açılış organizasyonu fiyatları uygun içerik ve pakete göre farklılık sağlamaktadır.

Açılış organizasyonu için balon ile süsleme standart süsleme fiyatları ile kokteyl içerikli, bistro masa eklenerek ikram sunumu servis personelleri eklenerek verilecek hizmet fiyatı farklılık göstermektedir. Animasyon destekli açılış için ilgi çekici animasyon hizmeti, kutlama organizasyonu, konfeti eşliği ile markanız ve açılış firmanız adına daha kâr getirir bir hale gelsin.

 

Kusursuz hizmet

 

Uygulanacak hizmete göre çok çok uygun fiyatlara açılış organizasyonu gerçekleştirmek ve açılış organizasyonu fiyatları daha iyi bir hizmet alabilmeniz mümkün olmaktadır. Beklentinize uygun açılış organizasyonu paketleri sağlanarak müşteri memnuniyeti kazanma ilkesi başta tutulmaktadır. Mağaza ve firma açılışlarında uygulanacak çok özel fiyatlarla açılışlarınızı en güzel şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Açılış konseptini uygun fiyatlarla konuklara doğru bir şekilde aktarılması ve dinamik eğlenceli bir organizasyon ortamı ile uygun fiyatlarla hedeflenen kitleye ulaşmada yardımcı olunmasını sağlamaktadır. Açılış organizasyonlarında marka ve belirlenen hedef kitlesinin oluşturulması için çeşitli ortam süsleme ve ikram seçeneklerini uygun fiyatlar aralığında müşteri ile buluşturulmaktadır.


İstanbul Açılış Organizasyonu

Firmanız veya işletmeniz için çok önemli olan açılış organizasyonu sizin açınızdan en etkili tanıtım aracıdır. Herkes sizi o günkü tanıtım ve etkinlerle tanırken açılış organizasyonunun eksiksiz olması çok önemlidir. Bu konuda profesyonel desteğimiz ve uzman ekiplerimizle İstanbul açılış organizasyonu hizmetini sizlere sunuyoruz.

Açılış Günü Organizasyonunun Detayları

Sektördeki hedef kitlenizin ve misafirlerinizin ilgisini çekerek herkesin beğenisi kazanmak için yapmanız gereken etkinlikler sizin başarılı bir açılış yapabilmenizi sağlayacaktır. Bu kapsamda firma logolu veya marka yazılı balon süslemeleri, baskılı bayrak süsleme çalışmaları, ilgi çekici gösterilerin planlanması ve saha aktiviteleri, açılış kokteylinin organizasyonu, ses ve görüntü sistemleri kurulumu, tanıtım elemanları kesinlikle olması gereken detaylardır. Açılış organizasyonu alanına coşku ve heyecan katmak profesyonel organizasyon firmalarından biri olarak bizlerin yoğun ve titiz çalışmasıyla gerçekleştirilmektedir. Çocuklar için palyaço animasyonları olabilecekken ayrıca açılış organizasyonlarınızda ortama kurumsallık katması ya da misafirlerinize ikramlarınızı sunabilmek için kokteyl masaları kurulması da çok şık bir görüntü sunacaktır. İstanbul açılış organizasyonu hizmetini eksiksiz sunarak sizlerden gelen tüm talep ve istekleri de en uygun fiyata sağlıyoruz.

Açılış Organizasyonunda Kalitenin Önemi

Mağazanızın veya işletmenizin iş potansiyelinin süreklilik taşıması ve markanızın doğru şekilde tanıtılması için İstanbul açılış organizasyonu firması olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve doğru süslemelerden eksiksiz tüm organizasyon detaylarına kadar her şeyi sizin için organize ederek gerçekleştirilmesini hedefliyoruz. Konfetilerden palyaçolara catering hizmetinden mekan düzenine kadar her detayı uzman ekiplerimizle analiz ederek titizlikle düzenlemenin ve markanızın ilk kimliğinin oluşturulmasında rol almayı ilk günkü heyecanla ve özenle yapıyoruz. Sizlerin ve işletmelerinizin kurumsallığını benimseyen hizmet anlayışımızla açılış gününüzün adeta görsel bir şölene dönüşmesini sağlayarak gelen misafirlerinizi ve sizler memnun etmeyi hedefliyoruz.