Mezuniyet-toreni

Mezuniyet, uzun ve zorlu bir süreç olan eğitim hayatının mutlu bir an ile sonlanmasıdır.

Mezuniyet törenleri organizasyonları bir diğer adı ile ‘kep töreni organizasyonu’ ömür boyu hatıralarımızda yer edecek müstesna günlerdendir. Bu güzel gününüzün kusursuz, sorunsuz olması ve daha görkemli bir hale getirilmesi için, mezuniyet töreni için sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Nilüfer Organizasyon olarak mezuniyet töreni organizasyonu kapsamındaki hizmetlerimizden bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

Masa sandalya kiralama
Kokteyl organizasyonu
Süsleme hizmetleri
Gösteri organizasyonları
Sahne kurulumu
Ses sistemi kurulumu ve DJ Hizmeti
Konfeti gösterisi
Volkan gösterisi
Mezuniyet töreni organizasyonu nasıl yapılır? Nelere dikkat etmeli ve neler yapmalı? Mezuniyet töreni organizasyonları için pratik ve faydalı bilgiler: Mezuniyet töreni organizasyonları öğrencilerin heyecanı ve coşkusunun had safhada olacağı bir etkinliktir. Mezuniyet organizasyonunun kusursuz ve unutulmaz olması için, organizasyonun akışı ve planlamaları titizlikle yapılmalıdır. Mezuniyet törenlerinin final anı kep atma anıdır ve bu esnada olmasını şiddetle tavsiye ettiğimiz uygulama ise konfeti yağmurudur. Konfeti makinası ile atılan konfetilerin eşliğinde keplerin havaya uçuşması hoş enstantaneler oluşturacaktır. Yapılacak konuşmaların, mezuniyet belgelerinin takdiminin, kep atma töreninin ve yemeğin ardından müzik eğlence programına geçilmelidir.

Okullunuzda düzenleyeceğiniz yemekli-yemeksiz mezuniyet organizasyonları için gerekli olan ekip-ekipman, süsleme ve personel temini hizmetlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.
Ayrıca başta İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere, civar il ve ilçelerde de mezuniyet töreni organizasyonlarında hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.